Ev / Mizah / Sahibinden Sitesinde Açılan 10 Fantastik İlan

Sahibinden Sitesinde Açılan 10 Fantastik İlan

komik ilanlar
Sahibinden ilanları

Sahibinden sitesinde fenomen haline gelen ilanları derlediğimiz bu listede birbirinden fantastik ilanları bulacaksınız. Evladını satandan, su ısıtmalı USB satanına kadar birçok enteresan ve komik ilan yer alıyor.

10. Ters Köşe Yapan Sahibinden İlanı

Sahibinden satılık araba
Ters Köşe İlanı

Sahibinden ilanında “Acil satılık” olmayan arabasının üzerinde adeta bir kuş gibi tüneyen kişinin hepimizi nasıl şaşırttığını görüyoruz. Tofaş model aracından belli ki acil olarak kopamayacak bu arkadaşın verdiği pozlar birbirinden fantastik.

9. Sahibinden Satılık İnsan Evladı

Sahibinden Satılık İnsan
Satılık Adam

Her konuda en az 1 fikri söyleyecek insan bugünlerde çok revaçta olsa da fiyat çok önemli. Ürün açıklamasındaki özellikler ise “meraklısını” düşündürecek cinsten. Sanırım en önemli özelliği günlük giderinin çok az olması. Ama yine de iyi bir araştırma yapılmadan alınmaması gerekir.

8. Doğal Oluşum Taş(?)

Hyundai Taşı
Satılık Kendinden Amblemli Taş

İnsan gerçekten hayret ediyor. Şu Allah’ın işine bakar mısın… Hyundai markasının her zaman mistik bir yanı olduğunu biliyordum. Ama böylesine bir “oluşum” içerisinde kendisini göstereceğine akıl etmek çok güçtü. Neyse ki bir aracı vasıtasıyla Hyundai Araba Amblemi için “ibretlik” bir paylaşım görebildik.

7. Ters Dönmüş Etipuf

Sahibinden ilanları
Ters Dönmüş Etipuf

Arkadaşlarınıza sihir numarası yapmak için fenomen bir sahibinden ilanı ile karşı karşıyayız. Elinize bir tane etipuf alıp arkadaşınıza “Bak şimdi, ters döndüreceğim,” diyerek ona ters dönmüş bu Etipuf’u yutturabilirsiniz. Koleksiyoncuların ilgisini çeker mi bilinmez ama bir çocuğun ilgisini oldukça çekecektir. Yersen.

6. Kendinden Totemli Ev İlanı

sahibinden ilanlari ev - Sahibinden Sitesinde Açılan 10 Fantastik İlan
Her bir köşesinde ayrı totem yapılabilen ev

Listemize 6. sıradan giriş yapan bu ev, köşe köşe totem yapabilme özelliğine sahip. Tuttuğunuz takım şampiyonluk yarışında ağır yara mı aldı? Puan farkını kapatamıyor mu? Hemen bu evi satın alıp sahibinin Miami’ye yerleşmesini sağlıyorsunuz. Daha sonra gösterilen yerlerinde totem yapıp takımınız şampiyonluğun en güçlü adayı oluyor. Aslında bu işi güzel bir ticarete dönüştürebilirsiniz de. Bir takımla anlaşıp Satış Ortaklığı teklifinde bulunabilirsiniz.

5. Havuz Manzaralı Ev

Satılık ev ilanı
İnanılmaz Havuz Manzarası

İçerisinde belki deliler gibi yüzme şansınız olmasa da yaz mevsiminde gözlerinizi ferahlatacak bir manzara… Bu havuz ile neler yapılmaz ki! En romantik aşkların başlayacağı bir mekan. Tabii insan düşünmeden edemiyor, Dönmez Emlak, Görmez Emlak olmasın?

4. Kuşların Saygı Duyduğu Araba

sahibinden ilanlari kus - Sahibinden Sitesinde Açılan 10 Fantastik İlan
Kuşların es geçtiği araba

Sahibinden ilan başlığında her şey yeterince açık diye düşünüyorum. Böylesine maneviyatı yüksek bir araca kim sahip olmak istemez ki?

3. Sivas Mangal Köpeği

sahibinden ilanlari mangal - Sahibinden Sitesinde Açılan 10 Fantastik İlan
Yancı Mangal Köpeği

Top on listemizin ilk üçündeyiz ve birbirinden fenomen sahibinden ilanlarına geldik. Bu ilanımızda gördüğümüz Mangal Köpeği adeta bir yancı gibi davranarak tüm ihtiyacımızı gideriyor. Pişirilen etleri kendisine teklif etmedikçe istememe huyu ise mükemmel bir ayrıntı. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

2. Su Soğutmalı USB

Sahibinden usb ilanı
Sahibinden Su Soğutucusu olarak USB bellek

İkinci sırada bu güzide buluşumuz var. Sahibinin delicesine bir fikirle USB’si için harika bir pazarlama örneği geliştirdiği bu ürün gerçekten inanılmaz. Suyu saniyeler içerisinde soğutabilen ve suyun içerisindeki bakterileri size gösteren bu ürün kaçmaz. Meraklısının çok olacağını düşündüğümüz bu ürün ile hayatınız artık çok daha kolay olacak.

1. Sahibinden Full Eşya + Adam Asmaca

komik ilanlar
sahibinden hazır kurulmuş idam düzeneği

Nihayet geldik listemizin birinci sırasına. Bu son derece pesimist ilanımızda full eşyalı olarak satışa çıkarken içerisinde şeytanın aklına gelmeyeceği bir ayrıntı daha eklenmiş. Bu özellik için herhangi bir ücret teklif edilmemesi de gerçekten çok şık olmuş.

hakkında tekin

Bir yorum

  1. Akil Hoca

    Çok güzel bir çalışma olmuş. Elinize sağlık. Özellikle “Sivas Mangal Köpeği”ne bayıldım. 2. sıraya da full eşyalı ev girer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares